Українець Марусяк увійшов у топ-15 на Кубку світу зі стрибків з трампліну в Словенії

Євген Марусяк посів 15-те місце в першому особистому старті на етапі Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліну в словенській Планіці.

Як інформує Sport.ua, українцю підкорилися спроби на 211,5 і 213 метрів, передає Укрінформ.

Це другий найкращий результат в історії України на Кубку світу. Рекордним є 11-те місце того ж Марусяка тиждень тому у Вікерсунді (Норвегія).

Напередодні в кваліфікації Марусяк став п'ятим із рекордною дальністю в історії України - 228 метрів.

Це був останній виступ збірної України в нинішньому сезоні Кубка світу.

Завтра в Планіці відбудеться командний турнір, а в неділю - фінал сезону, в якому стрибають лише топ-30 загального заліку Кубка світу.

Домашню перемогу у своєму передостанньому старті в кар'єрі здобув словенець Петер Превц. Він випередив австрійця Даніеля Хубера і норвежця Йоханна Андре Форфанга. Українець Марусяк - 15-й на Кубку світу в Планіці.