«Черкаські Мавпи» здолали «Запоріжжя» у матчі баскетбольної Суперліги

Найкращим гравцем матчу став Ерік Бун.

«Черкаські Мавпи» на старті другого ігрового дня заключного бабла регулярного чемпіонату Суперліги обіграли «Запоріжжя» – 90:75, передає Укрінформ.

Старт зустрічі залишився за «Запоріжжям», проте на велику перерву команди пішли з перевагою «Мавп» у чотири очки (52:48). Вирішальною у матчі стала третя чверть, яку запорожці віддали опоненту – 8:18.

Найкращим у «Черкаських Мавп» став Ерік Бун із 26 очками та 12 передачами. У «Запоріжжя» відзначимо Андрія Хохоника, який до 10 асистів додав рекордні у кар’єрі 23 очки.

«Мавпи» гарантували собі п’яте місце у турнірній таблиці за підсумками регулярного сезону, «Запоріжжю», щоб піднятися з четвертої позиції, потрібно розраховувати на дві поразки «Київ-Баскета» та перемогу над «Старим Луцьком» у заключному матчі столичного бабла.

Сьогодні, 18 березня, у Суперлізі відбудеться ще два матчі: «Старий Луцьк» приймає «Дніпро», а «Київ-Баскет» протистоятиме «Кривбасу».