Збірна України з дзюдо здобула ще вісім нагород на латвійському етапі КЄ-2024

У Ризі (Латвія) завершився черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо.

Другий день змагань приніс збірній України 8 медалей, передає Укрінформ.

Володарем «золота» став київський динамівець Заур Дуньямалієв (вагова категорія до 100 кг).

«Срібло» дісталося Олексію Болдирєву (90 кг), «бронза» - Владиславу Колобову (81 кг), Станіславу Гунченку (90 кг), Каріму Нурієву (100 кг), Миколі Грибику (понад 100 кг), а також Руслані Булавіній (понад 78 кг).

Як повідомлялося, на старті змагань срібним призером турніру став Сергій Неботов (вагова категорія до 73 кг), дві «бронзи» - в активі Анастасії Чижевської (57 кг) та Анастасії Антіпіної (63 кг).

У загальнокомандному заліку збірна України посіла 4-е місце серед 26-ти країн.

Наступним стартом у дзюдоїстів буде етап серії Grand Slam, який відбудеться 22-24 березня в Тбілісі (Грузія).

На фото: Заур Дуньямалієв (ukrainejudo.com).