Футбол: дівоча збірна України програла Нідерландам у відборі Євро-2024

У Нідерландах дівоча збірна України WU17 з футболу матчем проти господарок стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 в Лізі А.

Вже на 1-й хвилині нідерландки повели в рахунку. Надалі вони контролювали хід подій і під кінець першого тайму провели ще два м’ячі, передає Укрінформ.

У другій половині гри господарки з пенальті забили вчетверте. Тож у підсумку українки поступилися - 0:4.

У другому поєдинку Групи А5 Іспанія розгромила Туреччину — 9:0

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року підопічні Сергія Сапронова проведуть проти команди Іспанії 17 березня.

Додамо, що дівоча збірна України WU17 у своїй групі першого раунду відбору Євро-2024 посіла третє місце і зберегла прописку в Лізі А.