Норвежець Бьо виграв персьют американського етапу КС з біатлону, Дудченко - 40-й

Чоловіча гонка переслідування завершила програму передостаннього етапу Кубка світу з біатлону в американському Солт-Лейк-Сіті (штат Юта).

Переможцем став норвежець Йоганнес-Тінгнес Бьо, який з одним колом штрафу подолав дистанцію за 30 хвилин 02,0 секунди, передає Укрінформ.

«Срібло» з двома промахами здобув старший брат лідера Тар'єй Бьо (відставання 6,4 секунди), «бронза» дісталася французу Емільєну Жаклену (3 промахи), який поступився переможцю 7,1 секунди.

Українець Антон Дудченко (2) посів 40-е місце (+4.21,4). Артем Прима не фінішував, Віталій Мандзин та Дмитро Підручний не стартували.

Заключні календарні змагання Кубка світу сезону-2023/24 відбудуться у Кенморі (Канада), який прийматиме 9-й етап Кубка світу з біатлону 14-17 березня.