Підручний пропустить гонку переслідування на КС з біатлону в США

Гонка відбудеться сьогодні.

Український біатлоніст Дмитро Підручний не братиме участі у гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в США, про це повідомив сам біатлоніст у своєму Інстаграмі, передає Укрінформ.

«Етап в Америці закінчився для мене. Я обмежився двома гонками, і не стартую в переслідуванні, бо погано себе почуваю. Попереду останній етап у Канаді, тож потрібно встигнути відновитися, щоб провести заключні гонки сезону 2023/2024», - написав Підручний.

Таким чином, участь у гонці переслідування візьме три українські біатлоністи: Прима, Дудченко та Мандзин.

Напередодні у США відбувся спринт, найкращим з українців став Артем Прима — фінішував на 39-му місці, Підручний зайняв 55 позицію.

Гонка переслідування відбудеться сьогодні, 10 березня, початок - о 19:50 за Києвом.