Француз Перро виграв спринт на етапі КС з біатлону в Солт-Лейк-Сіті, Прима - 39-й

У Солт-Лейк-Сіті (США, штат Юта) завершилася чергова гонка передостаннього, восьмого етапу Кубка світу з біатлону.

Чоловічий спринт на 10 км з двома вогневими рубежами виграв Ерік Перро з Франції, передає Укрінформ.

Переможець з чистою стрільбою випередив на 3,9 секунди свого співвітчизника Емільєна Жаклена (2 промахи) та на 11,3 секунди - норвежця Йогана-Олав Ботну (0).

Кращими серед українців стали Артем Прима (1 промах) та Антон Дудченко (1), які посіли 39-е та 40-е місця відповідно.

Віталій Мандзин (1) - 48-й, Дмитро Підручний (3) - 55-й, Тарас Лесюк (2) - 78-й серед 100 учасників.

Американський етап Кубка світу 10 березня завершать гонки переслідування.

Заключні календарні змагання сезону-2023/24 відбудуться у Кенморі (Канада), який прийматиме 9-й етап Кубка світу з біатлону 14-17 березня.