Француженка Бреза-Буше виграла спринт на етапі КС з біатлону в США, Джима - 33-я

У Солт-Лейк-Сіті (США, штат Юта) завершилася друга гонка передостаннього, восьмого етапу Кубка світу з біатлону.

Жіночий спринт на 7,5 км з двома вогневими рубежами виграла Жустін Бреза-Буше з Франції, передає Укрінформ.

Переможниця з одним промахом випередила Інгрід-Ландмарк Тандреволд з Норвегії (+13,4 секунди), та свою співвітчизницю Лу Жанмонно (+19,2), які відстрілялися без штрафу.

Кращою серед українок стала Юлія Джима (2 промахи) - 33-тє місце. Христина Дмитренко (2) завершила гонку 55-ю, Анастасія Меркушина (4) - 64-ю серед 94-х учасниць.

Як повідомляв Укрінформ, в естафеті 4х7,5 км чоловіча збірна Україна фінішувала дев'ятою.

У програмі американського етапу Кубка світу також жіноча естафета 4х6 км, чоловічий спринт та гонки переслідування.

Етап у Солт-Лейк-Сіті пройде до 10 березня.

Заключні календарні змагання сезону-2023/24 відбудуться у Кенморі (Канада), який прийматиме 9-й етап Кубка світу з біатлону 14-17 березня.

На фото: Юлія Джима (Getty Images).