Молочко вийшла до 1/8 фіналу ліцензійного турніру з боксу

Суперниця українки знялась з поєдинку.

Анастасія Молочко (57 кг) здобула перемогу в 1/16 змагань в італійському Бусто-Арсіціо, передає Укрінформ.

Суперниця українки з Кірибаті, Тоаурірі Кабуауа Теретією знялась із поєдинку. Таким чином чинна чемпіонка України виходить до наступної стадії, де зустрінеться з Юлією Зереметою з Польщі.

Молочко, аби здобути ліцензію на Олімпійські ігри-2024 потрібно виграти ще два поєдинки на турнірі.

Сьогодні, у другій частині змагань стартовий поєдинок на турнірі проведе Анастасія Ковальчук (54 кг), їй протистоятиме Іслам Ферчічі з Тунісу.  У цій же програмі другий поєдинок для себе проведе Юрій Захарєєв (71 кг), який зійдеться в двобої із колумбійцем Александером Рангелом.

Як повідомляв Укрінформ, вже 5 українських боксери завершили виступи на ліцензійному турнірі з боксу.