Олександра Меркушина – одинадцята в спринті юніорського ЧС з біатлону

Перемогу здобула Ельза Тангландер зі Швеції.

В естонському Отепяя відбулась спринтерська гонка серед юніорок в межах чемпіонату світу з біатлону, передає Укрінформ.

Перемогу здобула Ельза Тангландер зі Швеції, на подіумі також Голдія Галмац Паулін з Франції та німкеня Меліна Гаупп.

Найкращий результат серед українок показала Олександра Мерушина – 11-те місце з двома промахами. Швидкострільність Меркушиної стала найкращою серед усіх учасниць спринту — 49.8 секунди.

Ксенія Приходько з одним колом штрафу на "лежці" увійшла до топ-10 за швидкострільністю серед усіх учасниць. Для фінішу в топ-30 українці забракло 0.8 секунди. Вікторія Хвостенко на фініші посунула партнерку за збірною Тетяну Тарасюк з топ-40. Українки завершили гонку на 39-й та 41-й сходинках відповідно, із різницею в 2.5 секунди.

Світова першість в Естонії продовжиться в середу, 28 лютого, двома спринтами юніорського рівня.