Серія А: «Емполі» з Коваленком здобув перемогу над «Сассуоло»

Клуб українця віддалився від зони вильоту.

«Емполі» на виїзді обіграв «Сассуоло» в матчі 26-го туру італійської Серії А - 2:3, передає Укрінформ.

На 11-й хвилині гості вийшли вперед завдяки точному удару Себастьяна Луперто. Після перерви господарі відігралися – на 54-й хвилині пенальті реалізував Андреа Пінамонті. За десять хвилин вже «Емполі» отримав право пробити 11-метровий, Мбай Н'янг вивів свою команду вперед.

На 77-й хвилині рахунок у матчі знову став рівним – у складі «Сассуоло» відзначився Джанмарко Феррарі. У компенсований час «Емполі» вдалося вирвати перемогу – вирішальний гол забив Сімоне Бастоні.

Коваленко вийшов у стартовому складі «Емполі» та був замінений на 80-й хвилині поєдинку.

Для 28-річного українця це перша поява у старті від 30 грудня минулого року. Загалом в активі Віктора 12 матчів цього сезону Серії А, у яких він відзначився одним голом і одним асистом.