Валентина Кісіль здобула «бронзу» ЧЄ з важкої атлетики

Українка стала третьою в ривку.

На чемпіонаті Європи-2024 з важкої атлетики розіграли передостанній комплект нагород — у жіночій ваговій категорії в понад 87 кг, передає Укрінформ.

Україну у цій категорії представили дві спортсменки: Валентина Кісіль та Кристина Бородіна.

Третє місце в ривку Кісіль принесла остання спроба на 108 кг. У заліку дисципліни українку перевершили грузинка Анастасія Готфрід і британка Емілі Кемпбелл — 117 та 112 кг відповідно. У поштовху Кісіль стала п’ятою, а у двоборстві результат Кісіль у 234 кг став четвертим.

Кристина Бородіна посіла п'яте місце в ривку (102 кг) та шосте — у поштовху (125 кг). Із загальним доробком у 227 кг українка посіла шосте місце у двоборстві.

Медаль Кісіль - 13-та — в усіх дисциплінах, у загальному медальному заліку «синьо-жовті» посідають п'яте місце.