Борчиня Коляденко - про «золото» ЧЄ: «Прохідних» спортсменок на змаганнях не було

Ексклюзив
Українська борчиня Ірина Коляденко розповіла про свій шлях до здобуття золотої медалі чемпіонату Європи зі спортивної боротьби.

Вона сказала про це в коментарі Укрінформу.

«Я не оцінюю кожного окремого суперника. Кожен по-своєму складний, у кожного є свої сильні сторони. «Прохідних» спортсменок на змаганнях не було: усі досвідчені й титуловані. Було досить цікаво боротися з ними. Наступний крок - Олімпійські ігри. Поки можу видихнути і відпочити. Медаль багато означає для мене. Я пишаюся, що втретє змогла підняти прапор України на європейському пʼєдесталі», - сказала Коляденко.

Борчиня також поділилася планами на рахунок паризьких Олімпійських іграх.

«Я маю достатньо сил і бажання, тому будемо працювати над тим, щоб здобути медаль на Олімпіаді. Готова віддаватися на усі 100 відсотків, щоб поповнити скарбничку України медаллю», - підсумувала вона.

Як повідомлялося, борчиня Ірина Коляденко перемогла на чемпіонаті Європи-2024.