«Дженоа» з Маліновським зіграло внічию з «Наполі»

Українець провів на полі 20 хвилин.

«Дженоа» втратило перемогу над «Наполі» у 25-му турі Серії А – 1:1., передає Укрінформ.

Господарі володіли перевагою у першому таймі, проте команди у перші 45 хвилин голів не забивали. «Дженоа» зумів відкрити рахунок одразу після перерви. «Наполі» провів решту зустрічі в атаках і вирвав нічию на останній хвилині основного часу.

Українець Руслан Маліновський вийшов на заміну на 75-ій хвилині. Поєдинок став 24-м для хавбека за клуб у всіх турнірах.

«Наполі» посідає дев’яте місце, маючи 36 балів, «Дженоа» набирає 30 очок і залишається на 12-му рядку.

У наступному матчі «Наполі» прийме «Барселону» в плей-оф Ліги чемпіонів 21 лютого, «Дженоа» вдома зіграє з «Удінезе» 24 лютого у Серії А.