Дудченко увійшов до топ-30 в індивідуальній гонці ЧС-2024 з біатлону; переміг норвежець Бьо

На чемпіонаті світу з біатлону в Ново Мєсто (Чехія) відбулася чоловіча індивідуальна гонка на 20 км із чотирма вогневими рубежами.

Переможцем став норвежець Йоганнес-Тінгнес Бьо, який подолав дистанцію за 45 хвилин 49 секунд (1 хвилина штрафу), передає Укрінформ.

Срібним призером став брат лідера Тар'єй Бьо (1 промах) з відставанням 58,9 секунди, «бронза» дісталасяі німцю Бенедікту Доллю (1) - 1.53,3.

Кращий серед українців Антон Дудченко (2 штрафні хвилини) увійшов до топ-30, показаши 29-й результат (+6.00,4).

Артем Прима (4) посів 62-е (+8.34,2), Тарас Лесюк (4) - 73-є (+10.03,6), Денис Насико (4) - 76-е (+10.35,0).

Наступна гонка світової першості - одиночна змішана естафета - пройде 15 лютого (початок о 18.20).