АПЛ. Хет-трик Фодена приніс «Ман Сіті» перемогу над «Брентфордом» Ярмолюка

В Англійській прем'єр-лізі (АПЛ) завершився черговий поєдинок 23-го туру футбольної першості.

Команда «Брентфорд», за яку виступає український півзахисник Єгор Ярмолюк, на домашньому Brentford Community Stadium у Лондоні поступилася гостям із «Манчестер Сіті» - 1:3, передає Укрінформ.

Вольову перемогу «містянам» приніс хет-трик хавбека Філа Фодена (45+3; 53, 70-та хвилини), який тричі відповів на гол французького форварда господарів Ніла Мопе на 21-й хвилині.

Ярмолюк на 76-й хвилині замінив німецького півзахисника Віталія Янельта.

Турнірна таблиця АПЛ, топ-5: «Ліверпуль» - 51 очко (після 23-х ігор), «Манчестер Сіті» - 49 (22), «Арсенал» - 49 (23), «Астон Вілла» - 46 (23), «Тоттенгем» - 44 (23)... Брендфордські «бджоли» із 22-ма очками йдуть 15-ми.