АПЛ: «Евертон» Миколенка зіграв внічию з «Тоттенгемом»

Українець відіграв весь матч.

«Тоттенхем» у матчі чемпіонату Англії на виїзді зіграв внічию 2:2 з «Евертоном», передає Укрінформ.

Уже на четвертій хвилині зустрічі «шпори» вийшли вперед завдяки голу Рішарлісона. Господарі відповіли на 30-й хвилині – влучного удару завдав Джек Гаррісон. На перерву лондонці пішли в ролі лідера – Рішарлісон на 41-й хвилині оформив дубль. У другому таймі «іриски» змогли зрівняти рахунок – на 90+4-й хвилині Джерред Брентвейт приніс мерсисайдському клубу нічию.

Захисник «Евертона» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч. Це був 24-й поєдинок українця за «Ірисок» цього сезону.

«Тоттенгем» набрав 44 очки та посідає 4-те місце в АПЛ, «Евертон» із 19 очками піднявся на 17-ту позицію у турнірній таблиці.

У наступному турі 10 лютого «Тоттенгем» прийматиме «Брайтон», а «Евертон» на виїзді зіграє з «Манчестер Сіті».