Україна – 26-та у медальному заліку зимової Юнацької Олімпіади-2024

Українці здобули дві медалі.

Збірна України фінішувала на 26-му місці у медальному заліку IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2024, що відбулися у південнокорейському Канвоні, передає Укрінформ.

В активі наших спортсменів – дві медалі, і це найкращий показник для України за всю історію виступів на цих змаганнях. Обидві нагороди були виграні 23 січня. Спочатку біатлоністка Поліна Пуцко здобула «бронзу» в жіночому спринті, а слідом за нею скелетоніст Ярослав Лавренюк здобув срібну медаль. Це перша нагорода, завойована Україною на юнацьких олімпіадах у скелетоні та п’ята за всю історію.

Медальний залік у Канвоні виграла Італія – 11 золотих нагород, три срібні та чотири бронзові. Друге місце за Німеччиною, третє – за Південною Кореєю.

Як повідомляв Укрінформ, Юнацькі Олімпійські ігри зібрали рекордну кількість учасників, а саме 1802 спортсмени та спортсменки з 78-ми країн, які упродовж 13-ти днів розіграли 81 комплект нагород.