«Жирона» із Циганковим та Довбиком програла чвертьфінал Кубка Іспанії

Лідери Ла Ліги футболісти «Жирони» у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії зазнали поразки від «Мальорки».

Гра на Estadi Mallorca Son Moix (Пальма-де-Мальорка) завершилася на користь господарів із результатом 3:2, передає Укрінформ.

У першому таймі «Мальорка» повела у рахунку - 3:0. Після перерви, двічі пропустивши, остров'яни зуміли відстояти перемогу.

Український вінгер «Жирони» Віктор Циганков вийшов у стартовому складі і на 60-й хвилині поступився місцем форварду Порту.

Нападник збірної України Артем Довбик на 46-й хвилині замінив захисника «Жирони» Арнау Мартінеса, зробивши гольову передачу Савіо перед фінальним свистком (90+6).