Ястремська вийшла до півфіналу Australian Open

У Мельбурні триває Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу - перший у сезоні турнір серії Grand Slam.

Українка Даяна Ястремська пробилася до 1/2 фіналу змагань, обігравши у чвертьфіналі чешку Лінду Носкову - 6:3, 6:4, передає Укрінформ.

Тенісистки провели на корті 1 годину 20 хвилин.

Українка виграла восьмий матч поспіль на турнірі, стартувавши у відбірковій сітці.

За вихід у фінал Australian Open Ястремська зіграє проти переможниці матчу між посіяною під 12-м номером китаянкою Чжен Ціньвень та «нейтральною» росіянкою Анною Калинською.

Даяна стала першою українською тенісисткою, яка дійшла до 1/2 фіналу в Мельбурні, і другою, після Еліни Світоліної, - у півфіналі турніру серії Grand Slam.

Відкритий чемпіонат Австралії-2024 триватиме до 27 січня.