Український гірськолижник Ковбаснюк здобув «золото» та «бронзу» на змаганнях в Італії

Фото
Турнір триває з 15 по 17 січня.

«Золото» і «бронзу» здобув український гірськолижник Іван Ковбаснюк на міжнародних змаганнях FIS в італійському Кортіна д'Ампеццо, повідомляє пресслужба федерації, передає Укрінформ.

У перших змаганнях зі швидкісного спуску 30-річний спортсмен із Закарпаття показав третій результат за сумою двох заїздів — 1:37.67, поступившись 0.58 сек. переможцю, шведу Олле Халіну та срібному призеру, італійцю Лоренцо Вінченці (+ 0.22).

Другі змагання Іван Ковбаснюк завершим переможцем з часом 1:36.71, випередивши на 0.33 сек. Олле Халіна. «Бронза» — у Яна Віттвера зі Швейцарії (+0.51).

На змаганнях українська команда представлена спортсменами Іван Ковбаснюк, Катерина Шепіленко, Тарас Філяк, Роман Цибеленко, Максим Марійчин.