Українські каратисти виграли «золото» та «бронзу» змагань Серії А в Афінах

Україна має подвійний п'єдестал на першому етапі Серії А Kарате 1 в Афінах.

Змагання зібрали понад 1000 майстрів з 81-ї країни, передає Укрінформ.

Українські каратисти відзначилися в куміте у ваговій категорії до 75 кг. Чемпіоном турніру став Георгій Піцул, бронзовим призером - Ерік Рагозенко.

Грецька столиця стала свідком українського півфіналу, переможцем з якого вийшов 18-річний представник Чернівців (7:1). Згодом у сутичці за «золото» він декласував віцечемпіона етапу Серії А у Джакарті-2022 Мохамеда Абудабоса з Лівії (10:0).

Рагозенко у матчі за «бронзу» переміг Ніколаоса Дріваса (6:2). Для 19-річного одесита це перша в кар'єрі нагорода на змаганнях Серії А Kарате 1, а Піцул - на п'єдесталі вже третій етап поспіль: торік він став чемпіоном у Ларнаці (Кіпр) і взяв «срібло» у Матузіньюші (Португалія).