Легкоатлет Дорощук виграв «Меморіал Дем’янюка» з найкращим результатом сезону у світі

Українець підкорив висоту 2.24 м.

У Львові відбувся традиційний турнір зі стрибків у висоту – «Меморіал Олексія Дем’янюка», передає Укрінформ.

Головною подією турніру стало чоловіче Гран-прі. Боротьбу за медалі вели, зокрема, учасники чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики Олег Дорощук і Дмитро Нікітін, а також срібний призер юніорського Євро Роман Петрук.

Дорощук з другої спроби підкорив планку у 2.24 м та здобув перемогу у змаганнях. 22-річний стрибун намагався взяти висоту 2.27 м, але це йому не вдалося. Петрук посів друге місце, Нікітін став бронзовим призером.

Результат Дорощука – найкращий у сезоні 2024 року, якщо не враховувати виступи росіян Даніла Лисенка та Іллі Іванюка, які підкорили планку у 2.27 м на турнірі в Єкатеринбурзі.

Як повідомляв Укрінформ, російські легкоатлети усунені від міжнародних змагань від початку повномасштабного вторгнення до України.