Жулія Сімон здобула перемогу в персьюті на КС в Обергофі

Найкращою з українок стала Анастасія Меркушина.

У німецькому Обергофі відбулася жіноча гонка переслідування в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону, перемогу в змаганнях святкувала француженка Жулія Сімон - 31.45,2 (1+0+0+1), передає Укрінформ.

Другою фінішувала Жюстін Бреза-Буше із Франції - 18,9 (0+0+1+2), третьою – норвежка Інгрід Тандреволл -  44,4 (0+0+1+1).

Україну в гонці представили три біатлоністки: Анастасія Меркушина, Юлія Джима та Христина Дмитренко. Усі українки змогли фінішувати у топ-40 та набрати очки, а загалом за гонку українки на трьох зробили лише три промахи: Меркушина закрила усі мішені та фінішувала 24-ою - 3.20,1 (0+0+0+0), у Джими – один промах та 32-а позиція - 3.31,2 (0+0+0+1), у Дмитренко – дві хиби та 39-те місце - 4.08,8 (2+0+0+0).

Завершать етап в Обергофі класичні естафети, які пройдуть 7 січня.