Марусяк і Калініченко встановили новий рекорд України на Турне чотирьох трамплінів

Українці фінішували у топ-40 основного раунду.

Українські стрибуни на лижах з трампліна Віталій Калініченко та Євген Марусяк з національним рекордом виступили в основному раунді третього етапу Турне чотирьох трамплінів в австрійському Інсбруку, передає Укрінформ.

Обидва спортсмени фінішували у топ-40 за підсумками основного раунду, це сталося вперше в історії України. Марусяк посів 35-те місце (118,5 м), Калініченко став – 40-м (116 м). До цього найкращим результатом українців було 45-те місце, яке двічі посів Віталій Шумбарець.

Також Віталій Калініченко став третім українцем, який двічі показав результат в основному раунді на Турне чотирьох трамплінів – він став першим представником України за 14 років в основі цього турніру.

Українці програли свої змагання в парі і не змогли пробитися до фінального раунду. У фінал пройшло 25 спортсменів і ще 5 за добором.

Наступний етап для Марусяка та Калініченко пройде 5 - 6 січня в австрійському Бішофсхофені.