Джима та Підручний фінішували четвертими у масстарті на Різдвяній гонці

Попереду на біатлоністів очікує гонка переслідування.

На стадіоні «Шальке» в Німеччині проходить Різдвяна гонка, передає Укрінформ.

У змаганнях беруть участь 10 команд. Спочатку біатлоністи пробігли масстарт, за результатами якого сформовано стартовий лист гонки переслідування. Призові місця розподіляються за результатами гонки переслідування.

Україну представляють Юлія Джима та Дмитро Підручний. У масстарті вони показали 4-й результат. Джима та Підручний програли переможцям гонки одну хвилину та 16 секунд. У їхньому пасиві – п’ять промахів на вогневих рубежах.

Першими стали французи Жулія Сімон та Фаб’єн Клод, другі – представники Німеччини Ханна Кебінгер та Бенедикт Долль, третє місце посіли Інґрід Ланнмарк Тандреволл і Стурла Гольм Легрейд із Норвегії.

Далі на біатлоністів чекає гонка переслідування.

Як повідомляв Укрінформ, у 2022 році Джима в тандемі з Дудченком зайняла дев’яте місце в масстарті Різдвяної гонки.