АПЛ: «Евертон» з Миколенком поступився «Манчестер Сіті»

Віталій Миколенко відіграв увесь матч у складі «ірисок».

«Манчестер Сіті» розгромив «Евертон» - 3:1 у поєдинку 19-го туру АПЛ, передає Укрінформ.

Рахунок у грі відкрили футболісти «Евертона» - на 29-й хвилині зустрічі відзначився Джек Харрісон. На початку другого тайму «Манчестер Сіті» зрівняв рахунок - Філ Фоден забив гол ударом з-за меж штрафного майданчика. На 64-й хвилині «містяни» вийшли вперед завдяки голу Хуліана Альвареса, який реалізував пенальті. Крапку в грі поставив Бернарду Сілва, який забив третій гол «Ман Сіті» на 86-й хвилині.

Українець Віталій Миколенко відіграв увесь матч у складі «Евертона».

Після цієї перемоги «Манчестер Сіті» займає четверте місце в АПЛ, у них 37 очок, «Евертон» з 16 пунктами йде на 17-й позиції.

Як повідомляв Укрінформ, в інших матчах ігрового дня «Челсі» переміг «Крістал Пелес» (2:1), «Брентфорд» поступився «Вулвергемптону» (1:4).