Чемпіонат України з біатлону. Грудневу частину завершив одиночний мікст

У Яворові Львівської області пройшла заключна гонка першої частини чемпіонату України з біатлону.

Як інформує Федерація біатлону України (ФБУ), переможцем одиночної змішаної естафети став мікст Тернопільської області-1 у складі Тетяни Тарасюк та Віталія Мандзина, які з одним колом штрафу подолали дистанцію за 42 хвилини 09,2 секунди, передає Укрінформ.

Другими фінішували представники Закарпаття Анастасія Меркушина та Віталій Труш (2 штрафні кола), які поступилися лідерам 6,2 секунди.

Третє місце посіла перша команда Сумської області, за яку виступали Валентина Семеренко та Роман Боровик (2) з відставанням 21,2 секунди.

За крок під п'єдесталу зупинився другий дует Сумської області з Вітою Семеренко та Богданом Борковським (3 кола штрафу; +33,2 секунди).

Друга частина чемпіонату України відбудеться наприкінці березня, після завершення календаря міжнародних змагань. Як очікується, березневі старти прийматиме новий комплекс у Буковелі.

На фото: Віталій Мандзин (biathlon.com.ua).