Український фігурист Карасьов здобув «срібло» на Latvia Trophy 2023

Валерій Карасьов з Білої Церкви став срібним призером міжнародного турніру з фігурного катання Latvia Trophy 2023, який завершився в Ризі (Латвія).

Як повідомляє Українська федерація фігурного катання на ковзанах, 17-річний спортсмен посідав третє місце після першого дня змагань, передає Укрінформ.

Після виконання довільної програми Карасьов піднявся на сходинку вище, здобувши у підсумку срібну нагороду із загальним результатом 153,32 бала.

Переможцем турніру серед юніорів став італієць Рафаелле Зіх (196,73).

В категорії сеньйори за крок від призового місця зупинився Кирило Лішенко. Українець посів четверте місце (179,05). Головний приз турніру дістався Денису Васильєвсу з Латвії (255,15).

У змаганнях жінок перемогла латвійська фігуристка Софія Степченко (170,76). Українка Таїсія Спесивцева посіла шосте підсумкове місце (123,83).