Анастасія Меркушина пройшла до топ-25 спринту Кубка світу в Гохфільцені

Перемогу в спринті святкувала норвежка Інгрід Тандреволл.

Програму першого змагального дня Кубка світу з біатлону в Гохфільцені закривала спринтерська гонка серед жінок, передає Укрінформ.

Першою з українок дистанцію пробігла Анастасія Меркушина, вона подолала обидва вогневих рубежі без штрафних кіл. Меркушина показала найкращу швидкострільність у гонці — 45.8 секунди, випередивши за цим показником чинну володарку Великого кришталевого глобуса Жюлію Сімон (47.9). Час Анастасії після фінішу всіх спортсменок став 23-м.

Юлія Джима стала найшвидшою з українок ходом (і 47-ю — серед усіх учасниць). Джима припустилась однієї хиби та фінішувала 38-ою, не потрапивши до залікової зони. Ірина Петренко та Анна Кривонос пройшли до числа 60 найкращих біатлоністок й виступатимуть у гонці переслідування. Олена Городна припустилася двох промахів і завершила спринт 68-ю.

Перемогу в спринті святкувала норвежка Інгрід Тандреволл, «срібло» в Ельвіри Еберг, «бронза» відійшла француженці Жюстін Брезі-Буше.

Завтра, 9 грудня, відбудуться гонки переслідування у чоловіків (13:15) та жінок (15:45).