Асист Мудрика не допоміг «Челсі» уникнути поразки від «Манчестер Юнайтед»

В Англійській прем'єр-лізі (АПЛ) тривають матчі 15-го туру футбольного чемпіонату.

Лондонський «Челсі» українського форварда Михайла Мудрика на виїзді поступився «Манчестер Юнайтед» - 1:2, передає Укрінформ.

Господарі «Олд Траффорд» відкрили рахунок на 19-й хвилині зустрічі завдяки голу шотландця Скотта Мактомінея. Гості відігралися на 45-й хвилині після влучного пострілу Коула Палмера, якому асистував Мудрик. Перемогу «Манчестер Юнайтед» приніс Мактоміней, який оформив дубль на 69-й хвилині.

На 9-й хвилині португальський півзахисник манкуніанців Бруну Фернандеш не реалізував пенальті.

Турнірна таблиця лідерів: «Арсенал» - 36 очок (після 15-ти ігор), «Ліверпуль» - 34 (15), «Астон Вілла» - 32 (15), «Манчестер Сіті» - 30 (15), «Тоттенгем» - 27 (14), «Манчестер Юнайтед» - 27 (15), «Ньюкасл» - 26 (14)... «Челсі» посідає 10-е місце - 19 очок (15).