Михайло Романчук виборов другу ліцензію на Олімпійські ігри в Парижі у плаванні

Українець виконав норматив у запливі на 1500 метрів вільним стилем.

Український плавець виступить втретє на дистанції 1500 м на Олімпійських іграх, передає Укрінформ.

У фінальному запливі Романчук зміг виконати олімпійський норматив - 15:00.99 хвилин. До фіналу український плавець підходив з особистим рекордом на цій дистанції 14:36.10 хв, встановленим на Євро-2022.

Романчуку вдалося пропливти у фіналі з часом, близьким до рекордного. На фініші він показав результат 14:40.21 хв, випередивши нормативний показник майже на 20 секунд.

Михайло Романчук утретє відібрався на Олімпійські ігри на 1500 метрів вільним стилем. Саме на цій дистанції український плавець дебютував на Ріо-2016, а на Олімпіаді у Токіо він став срібним призером.

Як повідомляв Укрінформ, вчора, 13 квітня, Михайло Романчук виконав норматив на дистанції 400 метрів вільним стилем та став автором першої олімпійської ліцензії України у плаванні на Ігри у Парижі.