Український легкоатлет Горбачов зупинився за крок від п'єдесталу ЄЮОФ-2022

У місті Банська Бистриця (Словаччина) завершився перший змагальний день XVІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Як повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України (НОК), юні українські атлети вийшли на старт у бадмінтоні, легкій атлетиці та плаванні, передає Укрінформ.

Найкращий результат серед «синьо-жовтих» вдалося показати легкоатлету Роману Горбачову у спортивній ходьбі. Український скороход зупинився за крок від нагороди та став четвертим, покращивши свій особистий результат на дистанції 5 км на одну секунду - 22.16,43.

Як повідомляв Укрінформ, Україну на змаганнях представляють 46 спортсменів у 6-ти з 10-ти видів спорту - бадмінтоні, велоспорті, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні та спортивній гімнастиці.