Формула-1: Перес виграв Гран-прі Монако

Мексиканець виграв першу гонку в сезоні.

Переможцем 7-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Монако став пілот команди «Ред Булл» Серхіо Перес, повідомляє Укрінформ.

Гонку на міській трасі Монте-Карло затримали на годину через зливу, а потім призупинили ще на півгодини через аварію Міка Шумахера («Хаас»). Переможець кваліфікації Шарль Леклер («Феррарі») впевнено лідирував, але через помилку на піт-стопі фінішував лише четвертим.

Помилкою Леклера скористався Серхіо Перес, який у підсумку і став переможцем етапу. Другим фінішував Карлос Сайнс («Феррарі»). Третє місце у Макса Ферстаппена («Ред Булл»).

Ферстаппен очолює загальний залік чемпіонату – 125 очок. Леклер залишається на другій позиції – 116.

8-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Азербайджана відбудеться на міській трасі Баку 12 червня.