АПЛ: «Евертон» Миколенка у меншості програв «Брентфорду»

Відео
Команда з Ліверпуля тримається від зони вильоту на відстані 2 очок.

В матчі 37-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Евертон» програв на домашньому полі «Брентфорду» - 2:3, передає Укрінформ.

Голи забили: Кальверт-Льюїн, Рішарлісон (пенальті) – «Евертон»; Коулмен (автогол), Вісса, Генрі – «Брентфорд». З 18-ї хвилини «Евертон» грав у меншості після вилучення Брантвейта. На 88-й хвилині господарі залишились вдев’ятьох – червону картку отримав Рондон.

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі і відіграв увесь матч.

«Евертон» залишився в турнірній таблиці на 16-у місці (36 очок після 36 матчів). До зони вильоту – 2 очки. До завершення чемпіонату «Евертон» зіграє ще два матчі.

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 30-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Евертон» зіграв внічию на чужому полі з «Вотфордом» - 0:0.