Як повідомляє пресслужба НКСІУ, національна команда України у 12-й змагальний день здобула 13 нагород - 5 золотих, 6 срібних та 2 бронзові, передає Укрінформ.

«Золото»: пляжний волейбол - Олександр Полторацький - Микола Цапкаленко, Юлія Ярошевська - Раїса Рилова; баскетбол - чоловіча збірна України; легка атлетика - жіноча естафета 4х400 метрів (Вікторія Кочмарик, Юлія Шаповал, Соломія Куприч, Крістіна Кіняйкіна), чоловіча естафета 4х400 метрів (Сергія Драч, Олександр Дмитриєнко, Дмитро Вишинський, Микола Носенко).

«Срібло»: пляжний волейбол - Дмитро Ренькас - Сергій Тарасов, Анна Затилкіна - Юлія Черненко; волейбол - чоловіча збірна України; легка атлетика - Наталія Урсуленко (метання диска), Катерина Потапенко (потрійний стрибок), Дмитро Вишинський (біг на 200 метрів).

«Бронза»: волейбол - жіноча збірна України; легка атлетика - Юлія Матвієвська (потрійний стрибок) .

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 129 нагород - 56 золотих, 37 срібних, 36 бронзових.

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада - спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 - золоту.