Формула-1: Ферстаппен виграв спринт Гран-прі Емілії-Романьї

Голландець виграв перший спринт цього сезону.

Переможцем спринту 4-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Емілії-Романьї став пілот команди «Ред Булл» Макс Ферстаппен, повідомляє Укрінформ.

Спринтерську гонку (21 коло) на Автодромі Енцо і Діно Феррарі в Імолі виграв Макс Ферстаппен («Ред Булл»), який на останньому колі обійшов Шарля Леклера («Феррарі»). Ферстаппен заробив 8 очок і виборов поул на основну гонку.

Третє місце посів Серхіо Перес («Ред Булл»), четвертим став Карлос Сайнс («Феррарі»). Багаторазовий чемпіон світу Льюїс Гемілтон («Мерседес») завершив спринт з 14-м результатом.

Основна гонка Гран-прі Емілії-Романьї відбудеться на Автодромі Енцо і Діно Феррарі 24 квітня, початок – о 16:00.