Яремчук отримав другу оцінку в «Бенфіці» за матч проти «Ліверпуля»

Український нападник забив цього сезону в ЛЧ три м’ячі.

Український нападник «Бенфіки» Роман Яремчук отримав оцінку 7.2 за версією SofaScore за матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Ліверпуля» (3:3), передає Укрінформ.

Це другий показник у команді після нападника Дарвіна Нуньєса, у якого оцінка 7.4.

Яремчук залишився в запасі «Бенфіки» на матч проти «Ліверпуля». Він з’явився на полі на другий тайм замість нападника Діого Гонсалвеша. На 74 хвилині Роман забив м’яч після передачі Грімальдо.

26-річний форвард провів у цьому сезоні 36 матчів, у яких забив 8 голів та віддав 4 результативні передачі.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 50-й день.