«Динамо» поступилося «Спортингу» в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

Футболістам київського «Динамо» (гравці до 19-ти років) не вдалося пробитися до чвертьфіналу Юнацької ліги УЄФА.

У перенесеному матчі 1/8 фіналу розіграшу «біло-сині» поступилися одноліткам із португальського «Спортинга» - 1:2, передає Укрінформ.

М'ячі на стадіоні «Джулешті» у Бухаресті (Румунія) забили Володимир Бражко (49, з пенальті) - у складі киян; Жоване Кабрал (2, 28) - у піренейців.

Суперником «Спортинга» у чвертьфіналі будуть земляки із лісабонської «Бенфіки». Переможець португальського протистояння вийде у фінальний турнір Юнацької ліги УЄФА, який проходитиме наприкінці квітня на стадіоні «Коловре» у швейцарському Ньйоні.

Першими трьома півфіналістами стали італійський «Ювентус», австрійський «Зальцбург» та іспанський «Атлетико».

Як повідомлялося, УЄФА дозволив провести матч «Динамо» - «Спортинг» на нейтральному полі у зв'язку з війною росії проти України. Спочатку зустріч юнацьких команд «Динамо» та «Спортинга» мала відбутися 2 березня у Києві. Згодом гру перенесли на 9 березня, але поєдинок так і не відбувся.