Формула-1: Перес виграв кваліфікацію Гран-прі Саудівської Аравії

Провальний виступ Гемілтона, який посів 16-е місце.

Переможцем кваліфікації 2-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Саудівської Аравії став пілот команди «Ред Булл» Серхіо Перес, повідомляє Укрінформ.

Кваліфікацію на міській трасі Джидди виграв мексиканець Серхіо Перес («Ред Булл»), який на 0,025 сек випередив Шарля Леклера («Феррарі»).

Третій час показав Карлос Сайнс («Феррарі»), четвертий – Макс Ферстаппен («Ред Булл»).

Відзначимо провал Льюїса Гемілтона («Мерседес»), який не зумів пробитися навіть до другого сегменту кваліфікації і завтра стартуватиме з 16-ї позиції

Основна гонка Гран-прі Саудівської Аравії відбудеться на міській трасі Джидди 27 березня, початок – о 20:00.