Формула-1: Леклер виграв Гран-прі Бахрейну

Подвійний успіх «Феррарі», провал «Ред Булл».

Переможцем 1-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Бахрейну став пілот команди «Феррарі» Шарль Леклер, повідомляє Укрінформ.

Гонку на Міжнародному автодромі Бахрейну виграв Леклер, який впевнено втримав лідируючу позицію після кваліфікації. Це третя перемога монегаска в кар’єрі на етапі Ф-1.

Інший пілот «Феррарі» Карлос Сайнс завершив гонку на другому місці. Льюїс Гемілтон («Мерседес») приїхав третім. В топ-5 також фінішували Джордж Расселл («Мерседес») і Кевін Магнуссен («Хаас»).

Чинний чемпіон світу Макс Ферстаппен («Ред Булл») йшов третім, але зійшов за два кола до фінішу. Не завершив гонку й інший пілот «Ред Булл» Серхіо Перес.

2-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Саудівської Аравії відбудеться на міській трасі Джидда 27 березня.