Ліга чемпіонів УЄФА: «Атлетико» залишив «Манчестер Юнайтед» поза чвертьфіналом

Футболісти іспанського «Атлетико» пробилися до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

В матчі у відповідь 1/8 фіналу мадридці завдяки голу Ренана Лоді на 41-й хвилині переграли господарів «Олд Траффорд» англійський «Манчестер Юнайтед» - 1:0, передає Укрінформ.

Перший поєдинок завершився внічию 1:1.

У паралельному протистоянні португальська «Бенфіка» українського форварда Романа Яремчука обіграла в Амстердамі нідерландський «Аякс» - 1:0 і за сумою двох матчів (перша гра - 2:2) також вийшла до чвертьфіналу розіграшу.

Останні дві вакансії в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів 16 березня заповнять переможці протистоянь французького «Лілля» з англійським «Челсі» (0:2) та італійського «Ювентуса» з іспанським «Вільярреалом» (1:1).

Як повідомлялося, минулого тижня чвертьфіналістами турніру стали німецька «Баварія», англійські «Ліверпуль» та «Манчестер Сіті», а також віцечемпіон Іспанії мадридський «Реал».

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 18 березня у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні.