АПЛ: гол Ярмоленка допоміг «Вест Гему» обіграти «Астон Віллу»

«Евертон» Миколенка програв «Вулвергемптону».

В матчі 29-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Вест Гем» обіграв на своєму полі «Астон Віллу» - 2:1, передає Укрінформ.

М’ячі забили: Ярмоленко, Форналс – «Вест Гем»; Ремзі – «Астон Вілла».

Український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 52-й хвилині і забив перший м’яч своєї команди. Нагадаємо, що Ярмоленко не виходив на поле в чотирьох попередніх матчах «Вест Гему».

Український захисник «Евертон» Віталій Миколенко відіграв 59 хвилин в домашньому матчі проти «Вулвергемптона» - 0:1. «Евертон» посідає 17-місце і зрівнявся за очками з командами із зони вильоту.

Турнірне становище топ-5 АПЛ: 1.«Манчестер Сіті» - 69 (28), 2.«Ліверпуль» - 66 (28), 3.«Челсі» - 59 (28), 4.«МЮ» - 50 (29), 5.«Вест Гем» - 48 (29).

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 26-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» обіграв на своєму полі «Норвіч» - 3:1.