Ліга чемпіонів УЄФА: «Манчестер Сіті» і «Реал» - у чвертьфіналі

Черговими учасниками чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів УЄФА стали футболісти англійського «Манчестер Сіті» та іспанського «Реала».

«Манчестер Сіті», за який увесь матч у відповідь 1/8 фіналу провів український захисник Олександр Зінченко, зіграв внічию з португальським «Спортингом» - 0:0; перша гра у Лісабоні завершилася на користь гостей (5:0), передає Укрінформ.

«Реал» після виїзної поразки від французького «Парі Сен-Жермен» (0:1) здобув у Мадриді вольову перемогу над парижанами - 3:1. При чому успіх «вершковим» приніс хет-трик Каріма Бенземи.

Заключні чотири путівки до чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів будуть розіграні наступного тижня. 15 березня англійський «Манчестер Юнайтед» чекає на іспанський «Атлетико» з Мадрида (1:1), нідерландський «Аякс» прийматиме португальську «Бенфіку» (2:2), 16 березня французький «Лілль» зійдеться з англійським «Челсі» (0:2), а італійський «Ювентус» зіграє з іспанським «Вільярреалом» (1:1).

Як повідомлялося, першими чвертьфіналістами розіграшу стали німецька «Баварія» та англійський «Ліверпуль».

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 18 березня.

На фото: Олександр Зінченко (mancity.com).