«Ліверпуль» обіграв «Лейпциг» і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти англійського «Ліверпуля» здобули перемогу над німецьким «РБ Лейпциг» і стали чвертьфіналістами Ліги чемпіонів УЄФА.

Матч у відповідь 1/8 фіналу на «Енфілді» в Ліверпулі завершився з рахунком 2:0 на користь господарів, передає Укрінформ.

М'ячі забили Мохаммед Салах, який відзначився на 71-й хвилині, і Садіо Мане (74).

Перший матч в Лейпцигу «Ліверпуль» також виграв (2:0).

Решта матчів у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть на наступному тижні. 16 березня: «Реал» (Іспанія) - «Аталанта» (Італія), «Манчестер Сіті» (Англія) - «Боруссія» (Менхенгладбах, Німеччина), 17 березня: «Челсі» (Англія) - "Атлетіко" (Іспанія) , «Баварія» (Німеччина) - «Лаціо» (Італія).

Як повідомлялося, чвертьфіналістами Ліги чемпіонів також стали португальський «Порту», німецька «Боруссія» з Дортмунда та французький «Парі Сен-Жермен».

Жеребкування чвертьфіналів і півфіналів Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 19 березня.