Українські гімнастки Никольченко і Погранична вибороли олімпійські ліцензії

Загалом у всіх видах спорту Україна вже виборола 50 ліцензій на Ігри-2020 в Токіо.

На чемпіонаті світу з художньої гімнастики в Баку завершився фінал багатоборства. Українські гімнастки Влада Никольченко (84,150) і Христина Погранична (80,575) посіли 5-е і 12-е місця відповідно. А чемпіонкою світу стала росіянка Аріна Аверіна (91,100). Про це повідомляє Укрінформ.

Такий результат наших гімнасток дозволив Україні отримати ще дві ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо. Загалом у всіх видах спорту Україна вже виборола 50 ліцензій на Ігри-2020 в Токіо.

Світова першість з художньої гімнастики в Баку триватиме до 22 вересня. 21 вересня визначаться медалісти в груповому багатоборстві, а 22 вересня - в групових вправах з 5 м'ячами, а також з 3 обручами і 2 парами булав.

Нагадаємо, що в Баку Никольченко вже виграла «бронзу» чемпіонату світу у вправах з булавами.