АПЛ: «Тоттенгем» і «Арсенал» зіграли внічию

Команда Маурісіо Почеттіно втратила перемогу в дербі Північного Лондона.

В матчі 4-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Тоттенгем» не зумів втримати переможний рахунок у матчі з «Арсеналом» (2:2). Про це повідомляє Укрінформ.

Дербі Північного Лондона грали на стадіоні «Канонірів» - «Емірейтс», але в першому таймі господарями тут були гравці «Тоттенгема». Еріксен і Кейн (з пенальті) двічі розписалися у воротах «Арсеналу». Номінальні господарі відповіли вже у компенсований до першого тайму час, коли забив Ляказетт.

Після перерви «Арсенал» рахунок зрівняв – на 71-й хвилині забив Обамеянг. Нічия 2:2 збереглася до фінального свистка.

Після цієї нічиї «Арсенал» набрав 7 очок і піднявся в турнірній таблиці АПЛ  на 5-е місце. «Тоттенгем» посідає 9-е місце, у якого на два очки менше.

Нагадаємо, лідирує в чемпіонаті АПЛ «Ліверпуль», який виграв усі чотири стартові матчі і набрав 12 очок.