"Колос" переміг "Чорноморець" у плей-офф футбольної Прем'єр-ліги

У селищі Ковалівка Київської області завершився матч у відповідь плей-офф за право грати у футбольній Прем’єр-лізі України (УПЛ) сезону 2019/20.

Ковалівський "Колос" завдяки дублю Віталія Гавриша, який після перерви забив з пенальті на 57-й та 63-й хвилинах, з рахунком 2:0 завдав поразки одеському "Чорноморцю" і здобув право грати у наступному сезоні у Прем'єр-лізі, повідомляє Укрінформ.

У середині першого тайму форвард "Колоса" Володимир Лисенко не реалізував 11-метровий удар.

Перший матч на "Чорноморці" в Одесі завершився внічию - 0:0.

Другу путівку у Прем'єр-лігу у ці хвилини розігрують у Луцьку "Волинь" та львівські "Карпати", які у першому матчі також голів не забивали.

Нагадаємо, “Арсенал-Київ”, який у підсумку фінішував останнім у турнірній таблиці Прем'єр-ліги, у наступному сезоні поступиться місцем переможцю Першої ліги “Дніпру-1”.