У Дніпрі пробігли міжнародний напівмарафон

Фото
У елітних забігах перемогли кенійці.

26 травня пройшов Дніпровський міжнародний напівмарафон 4th Interpipe Dnipro Half Marathon – другий етап Run Ukraine Running League 2019. Переможцями стали бігуни з Кенії – Санг Бернард Черуйот та Кімелі Дейзі Джепту.

Про це повідомляє Укрінформ.

Переможцем чоловічого забігу став Санг Бернард Черуйот з Кенії, який  фінішував з часом 1:04:54 і оновив рекорд траси на півтори хвилини. Крім того, кенієць здобув уже другу перемогу в Run Ukraine Running League 2019. Кращим з українців став Роман Романенко, він показав третій час – 1:06:01.

У Дніпрі відбувся півмарафон Interpipe Dnipro Half Marathon / Фото: Микола М'якшиков, Укрінформ

У жінок перемогла також атлетка з Кенії – Кімелі Дейзі Джепту. Вона  перетнула стрічку за 1:14:12,7 і всього на 0,2 секунди покращила рекорд траси. Українка Катерина Карманенко фінішувала другою після кенійки з часом 1:17:33. Вона на 14 секунд випередила Тетяну Вернигору.

Участь в напівмарафоні цьогоріч взяли 4 397 учасників із 11 країн світу. Підтримати їх зібралося майже 9 000 глядачів.