АПЛ: «Ман Сіті» програв «Челсі» і втратив лідерство

Команда Хосепа Гвардіоли зазнала першої поразки в чемпіонаті.

В 16-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» програв на виїзді «Челсі» 0:2. Про це повідомив Укрінформ.

«Манчестер Сіті» зазнав першої поразки в АПЛ цього сезону. Команда Хосепа Гвардіоли поступилася на виїзді «Челсі» 0:2. Гості володіли помітною перевагою протягом гри, але двічі пропустили в обох таймах. На 45-й хвилині відзначився Канте, а наприкінці другого тайму Давид Луїс подвоїв перевагу «Челсі».

Український півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко не потрапив в заявку на матч.

У «Ман Сіті» залишилось 41 очко. Команда Зінченка віддала перше місце в АПЛ «Ліверпулю», який сьогодні розгромив «Борнмут» 4:0 і набрав 42 очки.